HOME > OFERTA > UTRZYMANIE CZYSTOŚCI>LIKWIDACJA DZIKICH WYSPISK

LIKWIDACJA DZIKICH WYSYPISK

Nasza planeta to nasze wspólne dobro, o które musimy wspólnie dbać. Tylko w ten sposób uda nam się nie zginąć od wszelkiego rodzaju nieczystości, których miliony są produkowane każdego dnia. Nauczyliśmy się już jak segregować odpady po to, by mogły być powtórnie wykorzystywane. Wykorzystujemy wszelkiego rodzaju flirty i katalizatory, aby powietrze, którym oddychamy nie zamieniło się w toksyczne opary. W rolnictwie propagowane są nawozy naturalnego pochodzenia, by gleba była wciąż urodzajna. Szukamy alternatywnych źródeł energii, które są przyjazne dla środowiska, ponieważ surowce kopalniane takimi nie są. Naukowcy prowadzą badania jak można wykorzystywać energię, którą oferuje nam planeta Ziemia, czyli jak wykorzystywać wodę, słońce, wiatr do wytwarzania energii. Uczymy się także cały czas tę energię oszczędzać poprzez np. ocieplanie budynków, używanie energooszczędnych żarówek, racjonalne obchodzenie się z wodą. Robimy wszystko by pokolenia, które będą żyły po nas miały czym oddychać i co jeść.

Są jednak ludzie, którzy niweczą nasze starania, którzy mają w pogardzie ochronę środowiska naturalnego. Ludzie ci wyrzucają śmieci w niedozwolonych miejscach, tworząc w ten sposób tzw. dzikie wysypiska śmieci. Oprócz zanieczyszczania środowiska, narażają się także na wysokie kary finansowe.

SUEZ Małopolska, specjalizując się w utylizacji wszelakich odpadów, oferuje swe usługi w zakresie likwidowania dzikich wysypisk oraz utylizację odpadów z nich pochodzących. Usługę tę świadczymy na obszarze całej Małopolski.