HOME > MISJA

MISJA

Dbanie o środowisko naturalne z wykorzystaniem najnowszych technologii to nasz priorytet. Wiedząc o tym, że zasoby naturalne nie są nieskończone, SUEZ Południe wraz z innymi spółkami Grupy SUEZ w Polsce kierują się wspólną misją Zrównoważonego Rozwoju. Jej celem jest ochrona środowiska naturalnego poprzez promowanie recyklingu, odzysku odpadów i wykorzystania surowców wtórnych, oszczędności wody, materiałów i energii. Wspierane są działania służące poprawie wydajności i innowacyjności w zakresie zarządzania odpadami.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do klienta indywidualnego, jak i do podmiotów takich jak gminy, instytucje, firmy, spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe. Oferujemy profesjonalne usługi związane z wywozem odpadów pochodzących z gospodarstw domowych, placów budowy, przedsiębiorstw. Utylizujemy odpady budowlane, pochodzenia roślinnego oraz niebezpieczne. Oprócz szerokiej gamy usług utylizacyjnych, możemy zaoferować naszym potencjalnym klientom możliwość wynajmu lub kupna specjalistycznych kontenerów dostosowanych do przechowywania różnego rodzaju śmieci. Dysponując zaawansowaną technologią oraz wieloletnim doświadczeniem gwarantujemy wysoką jakość oferowanych usług. Jesteśmy także w posiadaniu kompostowni, dzięki której możemy Państwu zaoferować najwyższej jakości kompost oraz humus naturalnego pochodzenia.

Odrębną dziedziną naszej działalności są pielęgnacja, sprzątanie oraz zakładanie terenów zielonych.

Zajmujemy sie także utrzymywaniem, sprzątaniem i konserwacją dróg oraz chodników, zarówno w okresie zimowym jak i letnim. Dysponujemy odpowiednim kapitałem ludzkim oraz parkiem maszynowym, które czynią z nas jedną z najlepszych firm w tej dziedzinie.

RAZEM DLA NASZEGO ŚRODOWISKA!