HOME > OFERTA > USŁUGI POGRZEBOWE > ORGANIZACJA POGRZEBÓW

ORGANIZACJA POGRZEBÓW

Pogrzeb to jeden z najstarszych i najsmutniejszych rytuałów obecnych w naszej kulturze. Na ogół nie myślimy o czekającym nas końcu życia. Nikt nie jest przygotowany na odejście bliskiej osoby. Nadzieja umiera ostatnia i odchodzi ona wraz z człowiekiem. Szok, niedowierzanie, wreszcie rozpacz, to najczęstsze emocje jakie towarzyszą rodzinie zmarłej osoby.

W takiej sytuacji trudno jest myśleć o sprawach organizacyjnych, co jednak jest konieczne. Zorganizowanie uroczystości pogrzebowych wymaga odpowiedniego przygotowania i skupienia. Ostatnia droga, jak często nazywana jest uroczystość pogrzebu, powinna zostać staranie zaplanowana i przeprowadzona. Pierwszą rzeczą jest wybór odpowiedniej firmy zajmującej się organizowaniem pogrzebów.

Polecamy swoje usługi w zakresie organizowania pogrzebów i w pełni zdajemy sobie sprawę jak delikatnie i dyskretnie należy postępować przy organizowaniu ceremonii pogrzebowych. Nasze usługi oferujemy w Nowym Sączu i okolicach. Posiadamy profesjonalny sprzęt do przewozu zmarłych, w przypadku nastąpienia zgonu z dala od miejsca zamieszkania.

Nasi pracownicy z powagą i należytym szacunkiem pomogą Państwu załatwić wszelkie formalności związane z organizacją pogrzebu, takie jak pozyskanie funduszu pogrzebowego, przygotowanie odpowiednich dokumentów w ZUS oraz Urzędzie Stanu Cywilnego.

Oferujemy przystępne ceny przy zachowaniu najwyższej jakości usług.