HOME > OFERTA > USŁUGI POGRZEBOWE > SPRZEDAŻ TRUMIEN I WIEŃCÓW

SPRZEDAŻ TRUMIEN

Uroczystości pogrzebowe są jednym z najsmutniejszych rytuałów towarzyszących ludzkości. Odejście bliskiej osoby zawsze oznacza ból dla bliskich i rodziny. Organizowanie uroczystości pogrzebowych wymaga powagi oraz należytego szacunku. Pogrzeb jako uroczystość towarzysząca zmarłej osobie musi mieć należytą oprawę i zostać starannie przygotowany. Każdy element ceremonii pogrzebowych powinien zostać starannie przemyślany, dobrany i przygotowany.

Mając na uwadze powyższe kwestie, Zakład Usług Pogrzebowych poleca Państwu swoje usługi. W naszej ofercie znajdują się trumny o różnorodnej stylistyce i kolorystyce. W szczególnych wypadkach oferujemy trumny robione na specjalne zamówienie.

Dysponujemy m.in. trumnami dębowymi, olchowymi, topolowymi. W naszej ofercie znajdują sie także trumny kremacyjne, ekshumacyjne oraz trumny dla dzieci. Oferowane przez nas produkty charakteryzują się wysoką jakością wykonania. W naszej ofercie znajdują się produkty o różnorodnej stylistyce, kolorystyce i zdobnictwie.

Swoje usługi oferujemy w Nowym Sączu i okolicach.