ZOSTAŃ NOWYM KLIENTEM Jeżeli potrzebujecie Państwo dodatkowych informacji lub macie Państwo jakieś pytania ? Proszę do nas zadzwonić lub przysłać e-mail za pomocą poniższego formularza kontaktowego. Aby wysłać wiadomość proszę wypełnić wszystkie pola i kliknąć na przycisk „Wyślij wiadomość“.
TYP NADAWCY DANE NADAWCY
Captcha
.
KLAUZULA INFORMACYJNA Administratorem danych osobowych jest SUEZ Południe Sp. z o.o. , e-mail: suezpoludnie@suez.com (zwana dalej Spółką). W spółce został powołany Inspektor Ochrony Danych, adres korespondencyjny: Narbutta 22/23. 02-541 Warszawa, e-mail: iod.poludnie@suez.com. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust 1 lit. b, c i f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), na potrzeby realizacji Umowy, w tym na potrzeby związane z rozliczeniem finansowym w związku z ewentualnymi roszczeniami, a także w celach kontaktowych i reklamacyjnych. Dane przetwarzane dla celów związanych z realizacją przedmiotu umowy w celach kontaktowych oraz w celach identyfikacyjnych będą przetwarzane przez czas trwania Umowy. Dane przetwarzane w związku z dochodzeniem ewentualnych roszczeń będą przetwarzane przez okres 3 lat od zakończenia Umowy. Natomiast dane przetwarzane dla celów rozliczeń będą przetwarzane przez okres 5 lat od zakończenia roku obrotowego, w którym wystawiono ostatni dokument księgowy z tyt. realizacji umowy. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Osoba zainteresowana posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w Umowie jest dobrowolne, ale niezbędne w celu realizacji ww. celów”. Wróć