HOME > OFERTA > UTRZYMANIE CZYSTOŚCI>OPRÓŻNIANIE KOSZY ULICZNYCH

OPRÓŻNIANIE KOSZY ULICZNYCH

Zmorą mieszkańców każdego miasta są śmieci, które psują obraz i powietrze, nawet najbardziej urokliwego miejsca. Idąc ulicami różnych miast możemy natrafić na porzucone beztrosko puszki po piwie, papierki po lodach, niedopałki papierosów, butelki, które zamiast trafić do kosza na śmieci lądują często na chodniku lub ulicy. Jest to nie tylko nieestetyczne, ale także niehigieniczne. Problemem są nie tylko nawyki niektórych ludzi, którzy beztrosko wyrzucają śmieci gdzie popadnie, lecz także brak koszy na śmieci albo ich przepełnienie.

Rujnujący dla wizerunku miasta lub wsi jest widok odpadów, które nie mieszczą się już w ulicznych koszach. Użytkownicy przestrzeni publicznej często mają dość przykrego zapachu i widoku, który rozpościera się przy niektórych koszach ulicznych. Sytuacja, w której idąc chodnikiem wdeptuje się w rozbite szkło albo papier nie należy do najprzyjemniejszych. Każdy także z własnego doświadczenia zna uczucie, które ogarnia człowieka po przyklejeniu się gumy do żucia na podeszwie buta.

Aby zaradzić takim sytuacjom SUEZ Południe, zajmując się utylizacją wszelkich odpadów, oferuje swoje usługi w zakresie opróżniania koszy ulicznych. Posiadamy niezbędny sprzęt oraz doświadczenie w utylizacji oraz wywozie wszelkiego rodzaju odpadów. Oferujemy regularne i dokładne opróżnianie koszy ulicznych oraz późniejszą utylizację odpadów. Opróżnianiem koszy ulicznych zajmujemy się w Krakowie, Nowym Sączu i innych miastach regionu. Jak nikt inny potrafimy przywrócić czystość na ulicach.